Pakeitimas
Lietuva
8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

A3

Paprastas ir funkcionalus modelis, sukurtas taikant kosmines technologijas. Vegaflex Pro sluoksnis užtikrina patikimą kūno palaikymą, o atminties efektą turinti medžiaga MemoryFoam sukuria nepakartojamą apgaubiantį efektą.
nuo 172,00 €
A3
Iliustracijose pateikiami pavyzdžiai.Tiekiamų prekių ir jų sudedamųjų dalių išvaizda gali skirtis nuo pavyzdžių, išsaugojant deklaruotas vartojimo ypatybes.
Nuimamas užvalkalas
1
Užvalkalas iš trikotažinio audinio Comfort Streeetch pasižymi malonia minkšta faktūra ir padidintu elastingumu. Tai suteikia jam galimybę idealiai sąveikauti su ortopedinio čiužinio sudedamosiomis dalimis, užtikrinant aukščiausią komforto lygį.
MemoryFoam
2
Inovacinė medžiaga, sukurta aerokosminės srities reikmėms. Pasižymi klampumu ir elastingumu vienu metu, tai suteikia miegančiam žmogui nesvarumo jausmą.
Vegaflex Pro
3
Patobulinta Vegaflex versija, pasižyminti padidintu elastingumu. Ją sudaro daugybė įvairiarūšių akučių, dėl kurių medžiaga lanksčiau reaguoja į apkrovą. Tamprus, higieniškas ir labai ilgaamžiškas.
Amžiaus kategorija suaugusiems
Аukštis (cm) 16
Maksimali apkrova gulimai vietai (kg) 120
Standumo lygis (viršutinė pusė) vidutinis
Standumo lygis (apatinė pusė) vidutiniškai minkštas
Pagrindinė čiužinio medžiaga Vegaflex Pro
Spyruoklių skaičius (į kv.m.) nėra
Užvalkalo audinys Comfort Streeetch
Pakuotė rulonas, vakuminė pakuotė
Nuimamas užvalkalas taip

Tricover

Šiuolaikinė technologija "apvelkant" nailoniniu tinkleliu, kuris sumažina trintį tarp čiužinio užvalkalo ir branduolio, apsaugo čiužinį nuo dėvėjimosi ir prailgina tarnavimo laiką.

Sleep&Clean

Užtrauktukas aplink per visą čiužinio perimetrą, kuris leidžia lengvai padalinti užvalkalą į dvi dalis, ir lengvai nuimti plaunant/valant arba pakeičiant.