8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

A5

Paprastas ir funkcionalus modelis, sukurtas taikant kosmines technologijas. Vegaflex sluoksnis užtikrina patikimą kūno palaikymą, o atminties efektą turinti medžiaga MemoryFoam sukuria nepakartojamą apgaubiantį efektą.
nuo 211,00 €
A5
Iliustracijose pateikiami pavyzdžiai.Tiekiamų prekių ir jų sudedamųjų dalių išvaizda gali skirtis nuo pavyzdžių, išsaugojant deklaruotas vartojimo ypatybes.
Nuimamas užvalkalas Intel Touch
1
Efektingas čiužinys „Intel Touch“ su bičių korio reljefu sutankintame trikotažiniame audinyje. Jis turi mikro masažo efektą, kuris atpalaiduoja raumenis ir padidina komforto jausmą miego metu.
MemoryFoam
2
Inovacinė medžiaga, sukurta aerokosminės srities reikmėms. Pasižymi klampumu ir elastingumu vienu metu, tai suteikia miegančiam žmogui nesvarumo jausmą.
Vegaflex
3
Naujos kartos elastinga akyta medžiaga, kurią sudaro didelis smulkių vienarūšių akučių skaičius. Vienu metu minkšta ir tampri, ji puikiai vėdinama ir greitai atstato formą.
Amžiaus kategorija suaugusiems
Аukštis (cm) 20
Maksimali apkrova gulimai vietai (kg) 120
Standumo lygis (viršutinė pusė) vidutiniškai minkštas
Standumo lygis (apatinė pusė) vidutiniškai minkštas
Pagrindinė čiužinio medžiaga Vegaflex
Spyruoklių skaičius (į kv.m.) nėra
Užvalkalo audinys Intel Touch
Konstrukcija dvišalė simetrinė
Pakuotė rulonas, vakuminė pakuotė
Nuimamas užvalkalas taip

Tricover

Šiuolaikinė technologija "apvelkant" nailoniniu tinkleliu, kuris sumažina trintį tarp čiužinio užvalkalo ir branduolio, apsaugo čiužinį nuo dėvėjimosi ir prailgina tarnavimo laiką.

Sleep&Clean

Užtrauktukas aplink per visą čiužinio perimetrą, kuris leidžia lengvai padalinti užvalkalą į dvi dalis, ir lengvai nuimti plaunant/valant arba pakeičiant.