Pakeitimas
Lietuva
8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

Matrix

Bespyruoklis čiužinys kurio pagrindą sudaro šiuolaikiškos medžiagos — elastingas MemoryFoam ir Smartflex.
nuo 149,00 €
Matrix
Iliustracijose pateikiami pavyzdžiai.Tiekiamų prekių ir jų sudedamųjų dalių išvaizda gali skirtis nuo pavyzdžių, išsaugojant deklaruotas vartojimo ypatybes.
Nuimamas užvalkalas
1
Užvalkalas pagamintas iš praktiško trikotažinio audinio Jersey, dėl to jo priežiūra yra nesudėtinga. Audinys Jersey minkštas ir elastingas prisilietus, malonios tekstūros, nesiglamžo, atsparus dėmėms, neleidžia daugintis bakterijoms ir dulkių erkutėms.
MemoryFoam
2
Inovacinė medžiaga, sukurta aerokosminės srities reikmėms. Pasižymi klampumu ir elastingumu vienu metu, tai suteikia miegančiam žmogui nesvarumo jausmą.
Kokoso pluoštas
3
Natūrali medžiaga iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo.
Smartflex
4
Moderni elastinė porėtos struktūros medžiaga su dalinai uždaromis akutėmis. Tokia struktūra suteikia medžiagai galimybę vėdintis ir kartu išlaiko elastingumą.
Amžiaus kategorija suaugusiems
Аukštis (cm) 20
Maksimali apkrova gulimai vietai (kg) 100
Standumo lygis (viršutinė pusė) vidutiniškai kietas
Standumo lygis (apatinė pusė) kietas
Pagrindinė čiužinio medžiaga Smartflex
Spyruoklių skaičius (į kv.m.) nėra
Užvalkalo audinys Jersey
Nuimamas užvalkalas taip
Asimetriškas nespyruoklinis čiužinys su originalia užpildų kombinacija. Elastinis Smartflex informuoja apie įprastą vienos šio modelio pusės stangrumą. Kitoje pusėje viskoelastinė MemoryFoam medžiaga švelniai apkabina kūną, sukurdama kosminio lengvumo pojūtį, neįprastą besiilsint ant kieto čiužinio. Modelis Matrix – tiems, kas nori visiškai pasinerti į komforto pojūtį.

Sleep&Clean

Užtrauktukas aplink per visą čiužinio perimetrą, kuris leidžia lengvai padalinti užvalkalą į dvi dalis, ir lengvai nuimti plaunant/valant arba pakeičiant.