Pakeitimas
Lietuva
8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

X5

Aukščiausias kolekcijos čiužinys, sukurtas naudojant SkyPoket spyruoklių bloką-gigantą ir ypatingą latekso rūšį — Latex Pro. Modelis užtikrina iš tikrųjų karališkąjį poilsį ir komforto pojūtį.
nuo 624,00 €
X5
Iliustracijose pateikiami pavyzdžiai.Tiekiamų prekių ir jų sudedamųjų dalių išvaizda gali skirtis nuo pavyzdžių, išsaugojant deklaruotas vartojimo ypatybes.
Nuimamas užvalkalas
1
Užvalkalas iš išskirtinio audinio Premium Jacquard pasižymi prabangia išvaizda dėl tankaus žakardinio pynimo. Audinį sudaro brangaus natūralaus šilko pluošto bei kašmyro derinys. Pasižymi puikiomis termoreguliacijos savybėmis ir užtikrina nuostabius pojūčius bet kuriuo metų laiku.
Latex Pro
2
Nauja latekso rūšis, kurioje unikalios gamtinės savybės sustiprintos dešimčia kartų. Padidintas Latex Pro tankis ir tamprumas užtikrina ypatingą miegojimo vietos komfortą ir mikroklimatą.
Kokoso pluoštas
3
Natūrali medžiaga iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo.
SkyPocket X3000
4
Aukštas spyruoklių blokas su dideliu mažo skersmens nepriklausomų spyruoklių skaičiumi. Tankiai, bičių korių tvarka išdėstytos spyruoklės padidina čiužinio ortopedinį efektą bei miegojimo vietos leistiną apkrovą iki 160 kg.
Kokoso pluoštas
5
Natūrali medžiaga iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo.
Amžiaus kategorija suaugusiems
Аukštis (cm) 35
Maksimali apkrova gulimai vietai (kg) 160
Standumo lygis (viršutinė pusė) vidutiniškai kietas
Standumo lygis (apatinė pusė) kietas
Pagrindinė čiužinio medžiaga SkyPocket X3000
Spyruoklių skaičius (į kv.m.) 700
Užvalkalo audinys Premium Jacquard
Pakuotė standartinė
Nuimamas užvalkalas taip

Tricover

Šiuolaikinė technologija "apvelkant" nailoniniu tinkleliu, kuris sumažina trintį tarp čiužinio užvalkalo ir branduolio, apsaugo čiužinį nuo dėvėjimosi ir prailgina tarnavimo laiką.

X-Frame

Apsauginė konstrukcija iš elastinės putų medžiagos aplink čiužinio perimetrą, suteikianti čiužiniui patogesnį naudojimasi ir ilgesnį tarnavimo laiką.

Sleep&Clean

Užtrauktukas aplink per visą čiužinio perimetrą, kuris leidžia lengvai padalinti užvalkalą į dvi dalis, ir lengvai nuimti plaunant/valant arba pakeičiant.