Pakeitimas
Lietuva
8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

Kompanijos istorija

Kompanijos "Vegas" istorija — tai sėkmės ir laimėjimų, vystymosi ir drąsių idėjų realizacijos istorija. Per darbo metus kompanija sugebėjo ne tik tapti ortopedinių čiužinių gamybos lydere Baltarusijoje, bet ir laimėti populiarumą toli už šalies ribų. Vartotojams ir partneriams "Vegas" prekinis ženklas buvo ir bus kokybės ir naudingo tarpusavio bendradarbiavimo sinonimu.

Startas

OOO "Vegas" — pirmoji ortopedinių čiužinių gamintoja Baltarusijoje. Kompanija buvo įkurta 1997 metais laisvojoje ekonominėje zonoje "Brest". Pradžioje įmonė orientavosi į čiužinių gamybą iš žymiausių Vakarų tiekėjų aukščiausios kokybės žaliavų ir komplektuojančių dalių su nuosavu prekiniu ženklu "Vegas". Eilė žymių Europos gamintojų — "Agro" (spyruokliniai blokai), "Artilat" (lateksas) — tapo patikimais "Vegas" partneriais nuo pirmųjų darbo metų. Asortimento pagrindą sudarė ortopediniai čiužiniai su nepriklausomais spyruokliniais blokais, bespyruokliai čiužiniai iš natūralaus latekso ir kokoso pluošto, o taip pat čiužiniai su Bonnell tipo priklausomais spyruokliniais blokais. "Vegas" produkcijos pagrindinėmis realizacijos rinkomis pradiniame etape tapo Baltarusija ir Rusija.

2000 metais plėsdama savo asortimentą firma "Vegas" pradėjo gaminti ortopedines pagalves, o 2001 — asimetrinius čiužinius. Asimetriniai čiužiniai (čiužiniai su skirtingo kietumo pusėmis) yra unikalus kompanijos produktas, tai vienas iš "Vegas" inovacinių sprendimų, kuriam suteikta oficiali patento išvada.

Pripažinimas

2001 metais tarptautinėje parodoje "Baldai-2001" Minske OOO "Vegas" gavo savo pirmąjį apdovanojimą už gaminamos produkcijos kokybę. Ir tai buvo tik pradžia — kiekvienais metais kompanija reguliariai būdavo apdovanojama prestižiniais apdovanojimais, tapdavo parodų ir konkursų laureate. Štai kai kurie iš jų: "Geriausios metų prekės" (2003, 2004, 2005), "Metų pasirinkimas" (2006, 2007, 2009), Baltarusijos Respublikos Premija už pasiekimus kokybės sferoje (2006, 2009).

Nauji horizontai

2006 metais kompanija perėjo į naują vystymosi etapą— buvo persikelta į naują gamybos bazę, kurios plotas 10 000 m2, atnaujinta siuvimo ir dygsniavimo įranga, įrengtos naujos medžiagų kirpimo mašinos, kas padėjo pakelti gamybą į kokybiškai naują lygį. Nauja pakavimo įranga suteikė galimybę suspausti ir supakuoti tam tikrų rūšių čiužinius į rulonus. Tai iš esmės supaprastino jų transportavimą ir leido sumažinti logistikos išlaidas.

Aukšti specialistų įvertinimai ir augantis pirkėjų susidomėjimas stimuliavo "Vegas" išėjimą į naujas realizacijos rinkas. 2004 metais kompanija pradėjo tiekti produkciją į Ukrainą, 2005 — į Moldaviją. 2007 metais buvo įkurtos atstovybės Kazachstane ir Slovakijoje, kur po metų, tarptautiniame forume MODDOM Bratislavoje, "Vegas" prekinis ženklas buvo apdovanotas prestižine premija už inovacinių technologijų ir medžiagų panaudojimą. 2009 metais kompanija pradėjo darbą Čekijoje ir Vengrijoje.

Sėkmė ir pripažinimas tarptautinėje rinkoje davė impulsą naujam produkcijos asortimento plėtros etapui. 2009 metais kompanija "Vegas" pradėjo gaminti ortopedinius gaminius ir vaikiškų čiužinių kolekciją "Vegas Kids". 2010 metais pradėta gaminti čiužinių kolekcija "Aktiv", panaudojant novatoriškas dizainerių idėjas ir šiuolaikines technologijas.

Komanda

Įmonės sėkmę lėmė sutelktas aukštos kvalifikacijos specialistų kolektyvas, kurių pastoviu profesinio lygio kilimu kompanija atidžiai rūpinasi, organizuodama reguliarius kursus, stažuotes ir mokymo programas.

Misija

Nuo pat atėjimo į rinką pradžios kompanijos tikslas — rūpintis klientu, siūlant jam aukščiausios kokybės produktą. Apgalvota gamybos ir pozicionavimo strategija, aiškus tikslų iškėlimas ir mokėjimas jų laikytis, gebėjimas dinamiškai vystytis pagal laiko reikalavimus, leidžia "Vegas" stabiliai užimti vieną iš lyderių pozicijų rinkoje.