8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)
Čiužiniai

Čiužiniai

Čiužiniai Vegas — optimalus derinys aukštos kokybes žaliavų bei priedų iš pirmaujančių Europos gamintojų ir pažangių gamybos technologijų. Tai yra puikus rezultatas sunkaus darbo ir mokslinių tyrimų siekiant sukurti išskirtinio poilsio aplinką.
Kolekcija «Modern»

Čiužinių kolekcija skirta dizaino ir naujų technologijų gerbėjams.

Kolekcija «Ekskliuziv»

Čiužinių kolekcija su prabangių nepriklausomų spyruoklių blokais Medizone.

Kolekcija «Komfortas»

Čiužinių kolekcija su nepriklausomų spyruoklių bloku Medizone. Tiesiog komfortas — ir nieko daugiau.

Kolekcija «Ekolateks»

Čiužinių kolekcija skirta tiems, kurie vertina natūralias medžiagas.

Kolekcija «Vegas Smart»

Nebrangių ir originalių čiužinių kolekcija sukurta vadovaujantis patikrintais techniniais sprendimais naudojant patikimas medžiagas.

Compact 2
Compact 2
Optimalus spyruoklių bloko ir elastingų putų derinys. Kompaktiška pakuotė — rulonas.
Munchen
Munchen
Čiužinys su multipocket spyruoklių atraminiu pagrindu ir patogiu elastingų putų sluoksniu.
M1
M1
Nepakeičiamas modelis profesionalams, nuolat patiriantiems emocinį ir fizinį krūvį. Nepralošiamas variantas pagal komforto lygį dėl puikaus kietumo ir tamprumo derinio.
M2
M2
Itin atsparus ir vienu metu labai patogus čiužinys, sukurtas naudojant kūno formos atsiminimo efektą turinčią aukštų technologijų medžiagą. Išlaiko iki 150 kg apkrovas ir sukuria apgaubiantį efektą.
M3
M3
Čiužinys tiems, kurie kelia padidintus reikalavimus miegojimo vietos kokybei ir patikimumui. Sukuria atpalaiduojantį mikromasažo efektą net ir esant didžiausioms apkrovoms.
M4
M4
Modelis, kuris idealiai tinka suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Tankiai išdėstytos spyruoklės ir kietas kokoso sluoksnis užtikrina tinkamą stuburo palaikymą, o skirtingas pusių tamprumas suteikia galimybę efektyviai naudoti čiužinį net ir vaikui suaugus
X1
X1
Čiužinys patiks nepakartojamo komforto mėgėjams ir suteiks galimybę pasirinkti kietesnę arba minkštesnę pusę. Apgaubiantis MemoryFoam efektas palepins kūną nesvarumo pojūčiu ir užtikrins visišką atsipalaidojimą.
X3
X3
Modelis skirtas tiems, kurie nori auksčiausios kokybės čiužinio su vidutiniu kietumu. Novatoriškas spyruoklių blokas Medizone X3000 kartu su dviem sluoksniais latekso suteikia aukštą taškinį elastingumą.
X4
X4
Išskirtinės kolekcijos "aukso vidurys". Čiužinys tiks tiems, kurie nemėgsta labai minkštų ar labai kietų modelių, tačiau kelia padidintus reikalavimus čiužinio ortopediniam efektui ir atsparumui.
F1
F1
Kiečiausias kolekcijos modelis, skirtas solidaus kūno sudėjimo žmonėms, kuriems patinka paprastos ir patikimos konstrukcijos. Komfortiško kietumo čiužinys sveikam miegui.
F2
F2
Universalus modelis tiems, kurie ieško kompromiso tarp kietumo ir minkštumo. Subalansuotas latekso, Orto Hemp sluoksnių ir spyruoklinio bloko derinys suteikia maksimalų miego komfortą.
F3
F3
Vidutinio kietumo modelis, pasižymintis ortopedinėmis savybėmis ir rekomenduojamas paaugliams. Gerai palaiko stuburą, formuoja taisyklingą laikyseną.
F5
F5
Idealus modelis tiems, kurie mėgsta vidutinio kietumo miegojimo vietą. Patikrintas spyruoklių bloko ir natūralių medžiagų balansas užtikrina optimalų stuburo palaikymą.
F6
F6
Vidutinio minkštumo čiužinys kurio pagrindą sudaro nepriklausomos spyruoklės ir MemoryFoam medžiaga su atmintim.
L1
L1
Čiužinys iš natūralaus latekso monolito su trimis kietumo zonomis, kuris palaiko kūną natūralioje, anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Modelis tiems, kurie nori būti harmonijoje su savimi ir gamta!
L2
L2
Šis kietas čiužinys be spyruoklių idealiai tinka paauglių laikysenai formuoti. Kokoso sluoksnis ir tamprus lateksas užtikrins augančiam organizmui komfortišką patikimą palaikymą.
L3
L3
Trijų zonų latekso monolito čiužinys apjungia savyje naudingas natūralių sudedamųjų dalių savybes. Jis puikiai palaiko kūną, galima pasirinkti kietesnę ar minkštesnę pusę.
L5
L5
Modelis tikriems maksimalistams , aukščiausias iš visų galimų latekso monolitų su septyniomis kietumo zonomis. Gamtinis tamprumas ir unikalus ortopedinis efektas.
Bingo
Bingo
Lakoniškos konstrukcijos simetriškas čiužinys neturintis nė vienos nereikalingos detalės.
Tempo
Tempo
Vidutinio kietumo bespyruoklis čiužinys kurio pagrindą sudaro šiuolaikiškas elastingasis Smartflex Soft.
Spark
Spark
Čiužinys su klasikinėmis Bonell tipo spyruoklėmis ir laiko patikrinta medžiagų sudėtimi.
Sense
Sense
Čiužinys su avies vilnos sluoksniu, suteikia skirtingus pojūčius poilsio metu.
Pulse
Pulse
Nepriklausomų spyruoklių, elastingo Smartflex ir standaus kokoso derinys šiam čiužniui suteikia maksimalų vidutinį kietumą.
Profit
Profit
Čiužinio pagrindą sudaro nepriklausomos Smartpoket spyruoklės su puikiais komfortiškų medžiagų sluoksniais.
Focus
Focus
Simetrinis modelis su kokoso sluoksniais bei komfortiškomis nepriklausomomis spyruoklėmis.
Flash
Flash
Asimetrinis čiužinys su nepriklausomomis spyruoklemis sujungęs standų kokosą su elastingu Smartflex.
Drive
Drive
Šiame modelyje nepriklausomų spyruoklių komfortą išryškina natūralios medžiagos.