8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

Įvykiai

Vegas pristato naujoviškus spyruoklių blokus Medizone

2017 m. balandis 3 d.

2017 m. kovo 15 d. kompanija Vegas pristato Medizone — novatorišką nepriklausomų spyruoklių su septyniomis skersinėmis kietumo zonomis bloką. Tai naujas požiūris į zonuotus spyruoklinius blokus — Medizone sukurtas Vegas konstruktorių, turint tikslą pašalinti trūkumus, būdingus rinkoje esantiems sprendimams.
Detalės

Nauja čiužinių Vegas karta

2016 m. sausis 1 d.

Kompanija Vegas Jūsų dėmesiui pristato naują čiužinių kartą, kurią sukūrė atsižvelgdama į pačių išrankiausių pirkėjų pageidavimus. Siekdami pagrindinio tikslo — Jūsų sveikatos ir komforto — kompanijos konstruktoriai naujuosiuose modeliuose įgyvendino daugiametę darbo patirtį, sujungdami ją su naujausiomis technologijomis.
Detalės

Pristatyta nauja kolekcija Vegas Smart

2014 m. rugpjūtis 1 d.

Siekdami įrodyti, kad racionalų ir patogų miegą galima susikurti racionaliai — be didelių išlaidų — Vegas pristato kolekcija Vegas Smart , kurią sudaro nebrangūs įvairaus tipo čiužiniai (poliuretaniniai bei įvairaus tipo spyruokliniai).
Detalės

Šventinių nuolaidų akcija kolekcijai "Komfortas"

2011 m. gruodis 1 d.

Siekiant supaprastinti Naujųjų Metų ar Kalėdinių dovanų pirkimą, kurios suteiks gerą ir sveiką miegą ilgus metus, kompanija Vegas skelbia akciją. Nuo gruodžio 1 dienos iki 31 dienos, čiužinių kolekcijai "Komfortas" kaina bus sumažinta 10%.
Detalės

Pradėjo darbą oficiali Vegas internetinė svetainė Lietuvoje

2011 m. lapkritis 21 d.

Vegas, atstovybės Lietuvoje, svetainėje (www.vegas.lt) galite susipažinti su Vegas ir Mattino prekinių ženklų asortimentu, sužinoti kainas o taip pat gauti ekspertų konsultacijas.
Detalės