8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)
Komfortas

Komfortas

"Komfortas" serija suteikia galimybę pasirinkti iš daugelio variantų, tinkamiausią labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Čia rasite modelius skirtingiems kūno svoriams, įvairaus kietumo/minkštumo variantus o taip pat sujungtas skirtingas savybes viename čiužinyje. Kurį variantą bepasirinksite, unikalių savybių ir Medizone technologijos dėka liksite sužavėti. Asmeninis komfortas ir jokių kompromisų!
F1
F1
Kiečiausias kolekcijos modelis, skirtas solidaus kūno sudėjimo žmonėms, kuriems patinka paprastos ir patikimos konstrukcijos. Komfortiško kietumo čiužinys sveikam miegui.
F2
F2
Universalus modelis tiems, kurie ieško kompromiso tarp kietumo ir minkštumo. Subalansuotas latekso, Orto Hemp sluoksnių ir spyruoklinio bloko derinys suteikia maksimalų miego komfortą.
F3
F3
Vidutinio kietumo modelis, pasižymintis ortopedinėmis savybėmis ir rekomenduojamas paaugliams. Gerai palaiko stuburą, formuoja taisyklingą laikyseną.
F5
F5
Idealus modelis tiems, kurie mėgsta vidutinio kietumo miegojimo vietą. Patikrintas spyruoklių bloko ir natūralių medžiagų balansas užtikrina optimalų stuburo palaikymą.
F6
F6
Vidutinio minkštumo čiužinys kurio pagrindą sudaro nepriklausomos spyruoklės ir MemoryFoam medžiaga su atmintim.