8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

Miego enciklopedija

Medizone

Nepriklausomų spyruoklių Medizone blokas su septyniomis skersinėmis kietumo zonomis – tai novatoriškas ortopedinis sprendimas, sukurtas pagal griežtą žmogaus kūno paviršiaus anatominių ypatybių atitiktį.
Detalės

Sveikas miegas

Miegas — tai reiškinys, kuris lydi žmogų nuo pirmos jo gimimo dienos. Miegas — tai toks pat gyvybiškai svarbus poreikis, kaip valgis ir gėrimas. Žmogui miegas reikalingas tam, kad galėtų fiziškai ir dvasiškai regeneruoti. Ilgas nemiegojimas gali sukelti fizinį ir psichinį išsekimą, ir net mirtį.
Detalės

Kas tai yra ortopedinis čiužinys?

Miegodamas žmogus praleidžia trečdalį gyvenimo, todėl komfortas miegant niekam nekelia abejonių. Ir jeigu nekokybiški korpusiniai baldai gali tiesiog erzinti, tai nekokybiškas čiužinys ne tik suteiks jums diskomfortą, bet ir pakenks jūsų sveikatai.
Detalės

Kaip išsirinkti čiužinį?

Namų lovos šiluma ir jaukumas, malonus, dar truputį mieguistas atsipalaidavimas kūne ir lengva šypsena — maži komfortiško miego džiaugsmai. Mes dažnai jų nevertiname, priimdami kaip savaime suprantamus, o kartais net nepastebime — pašokame, greitai išgeriame rytinę kavą ir jau skubame spręsti tūkstančius svarbių reikalų.
Detalės

Čiužinio priežiūros taisyklės

Rūpestis miego komfortu nesibaigia čiužinio įsigijimu. Atsiminkite Jūsų pirkiniui reikalinga reguliari bei paprasta priežiūra. Štai keletas taisyklių, kurių kruopštus laikymasis leis čiužinio devėjimasi sumažinti minimaliai ir taip išsaugoti pagrindines savybes.
Detalės

Čiužinio pagrindas

Čiužinio pagrindas (stelažas, rėmas) — vienas iš pagrindinių miegamosios vietos elementų. Dažnai pardavėjas taip užverčia jus informacija apie patį čiužinį, kad vėlesnis pasakojimas apie svarbiausią aksesuarą (o tai ir yra pagrindas/groteles), jau tiesiog praleidžiamas pro ausis. O juk būtent nuo pagrindo daug kuo priklauso čiužinio patogumas ir efektyvumas, bei jo eksploatavimo trukmė.
Detalės

Kaip nusipirkti čiužinį Vilniuje

Jeigu jūs norite įsigyti čiužinį Vilniuje (arba kitame dideliame mieste), jūs galite tai padaryti dviem būdais: nusipirkti čiužinį parduotuvėje; nusipirkti čiužinį internetu.
Detalės

Nuimamas čiužinio užvalkalas

Užvalkalas — tai tas čiužinio elementas, kuris glaudžiausiai kontaktuoja su žmogaus kūnu. Dėl to čiužinio užvalkalas turi atitikti pačius griežčiausius higienos reikalavimus. Jis turi būti pagamintas iš garantuotai nekenksmingų sveikatai medžiagų, o taip pat privalo palengvinti čiužinio priežiūrą ir palaikyti miegojimo vietos švarą.
Detalės