8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)
Ekolateks

Ekolateks

Kolekcija "Ekolateks" sukurta naudojant 100% natūralias medžiagas. Natūralių užpildų ir šiuolaikinių technologijų derinys suteikia čiužinių kolekcijai "Ekolateks" savybes išlaikyti daugelį metų. Įpatingas poilsis — gamtos dovana Jums. Yra dalykų, kuriais sunku patikėti. Juos galima tik jausti!
L1
L1
Čiužinys iš natūralaus latekso monolito su trimis kietumo zonomis, kuris palaiko kūną natūralioje, anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Modelis tiems, kurie nori būti harmonijoje su savimi ir gamta!
L2
L2
Šis kietas čiužinys be spyruoklių idealiai tinka paauglių laikysenai formuoti. Kokoso sluoksnis ir tamprus lateksas užtikrins augančiam organizmui komfortišką patikimą palaikymą.
L3
L3
Trijų zonų latekso monolito čiužinys apjungia savyje naudingas natūralių sudedamųjų dalių savybes. Jis puikiai palaiko kūną, galima pasirinkti kietesnę ar minkštesnę pusę.
L5
L5
Modelis tikriems maksimalistams , aukščiausias iš visų galimų latekso monolitų su septyniomis kietumo zonomis. Gamtinis tamprumas ir unikalus ortopedinis efektas.