8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)
Modern

Modern

Jei Jūs esate susipažinę su naujausiom technologijom ir tikite, kad gražus dalykai gali būti funkcionalus ir atvirkščiai, Jums patiks "Modern" kolekcijos filosofija.Išskirtinis dizainas ir unikalios technologijos Medizone, Climalatex ir Crystal Tex kombinacija puikiai tiks tiems, kurie renkasi modernų gyvenimo stilių. O jeigu Jūs naudojetės naujausiais ir pažangiausiais civilizacijos pasiekimais ir norite neatsilikti nuo laiko? "Modern" — tai, ko reikia Jums!
M1
M1
Nepakeičiamas modelis profesionalams, nuolat patiriantiems emocinį ir fizinį krūvį. Nepralošiamas variantas pagal komforto lygį dėl puikaus kietumo ir tamprumo derinio.
M2
M2
Itin atsparus ir vienu metu labai patogus čiužinys, sukurtas naudojant kūno formos atsiminimo efektą turinčią aukštų technologijų medžiagą. Išlaiko iki 150 kg apkrovas ir sukuria apgaubiantį efektą.
M3
M3
Čiužinys tiems, kurie kelia padidintus reikalavimus miegojimo vietos kokybei ir patikimumui. Sukuria atpalaiduojantį mikromasažo efektą net ir esant didžiausioms apkrovoms.
M4
M4
Modelis, kuris idealiai tinka suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Tankiai išdėstytos spyruoklės ir kietas kokoso sluoksnis užtikrina tinkamą stuburo palaikymą, o skirtingas pusių tamprumas suteikia galimybę efektyviai naudoti čiužinį net ir vaikui suaugus