8 686 79 840

10.00-18.00 (darbo dienomis)

Medizone

Medizone

Nepriklausomų spyruoklių Medizone blokas su septyniomis skersinėmis kietumo zonomis — tai novatoriškas ortopedinis sprendimas, sukurtas pagal griežtą žmogaus kūno paviršiaus anatominių ypatybių atitiktį. Blokas turi patobulintą centrinę zoną - subalansuotą įvairaus kietumo spyruoklių sistemą, kuri dėl optimalios dubens ir juosmens srities atramos, leidžia stuburui atsidurti taisyklingiausioje natūralioje padėtyje, nepriklausomai nuo žmogaus figūros ypatybių.

Sukurti Medizone bloką kompaniją „Vegas“ pastūmėjo savi tyrimai, išaiškinę esančių rinkoje zonuotų čiužinių rimtus trūkumus. Išaiškėjo, kad spyruokliniai blokai, sudarantys didžiosios jų daugumos pagrindą, pasižymi arba pernelyg kieta, arba pernelyg minkšta centrine zona.

Centrinės čiužinio zonos kietumas turi lemiamą reikšmę, nes būtent ji yra atsakinga už pačios sunkiausios žmogaus kūno dalies – dubens srities atramą.

Medizone — minkšta centrinė zona, kieta centrinė zona, subalansuota centrine zona

Čiužiniuose su pernelyg minkšta centrine zona nepakankama dubens atrama sukelia „hamako efektą“ — pernelyg didelį vidurinės kūno dalies įdubimą. Tokiais atvejais čiužinio centrinės ir juosmens zonų kietumo skirtumų sąskaita miegančiojo juosmenyje atsiranda bereikalinga įtampa, kuri ne tik trukdo pilnaverčiam poilsiui, bet ir gali pakenkti sveikatai.

Čiužiniuose su pernelyg kieta centrine zona, atvirkščiai, atsiranda „miegojimo ant grindų efektas“, kuomet galimybė įdubti dubens sričiai yra labai ribota. Kūnas atsiduria nenatūralioje padėtyje, kuriai būdinga pastovus raumenų įtempimas ir stuburo deformacija.

Be netiksliai parinkto kietumo daugumos zonuotų spyruoklinių blokų centrinė zona turi ir kitą trūkumą — ji pernelyg siaura. Blokai su tokia centrine zona gerai tinka tik vidutinio ūgio ir tipinio kūno sudėjimo žmonėms. Kitiems tokia konstrukcija gali pasirodyti nepatogi – nepatenkant dubens sričiai į centrinę zoną, dėl „hamako“ arba „kietų grindų“ efektų komfortiškas poilsis bus praktiškai neįmanomas.

Vegas konstruktorių sukurtas Medizone zonuotas blokas efektyviai išsprendžia abi nurodytas problemas. Medizonе centrinė zona sudaryta iš minkštų ir iš kietų spyruoklių, kas suteikia jai optimaliai subalansuotą kietumą, o taip pat sukuria tolygaus zonų perėjimo efektą. Centrinės zonos plotis padidintas (iki 38 cm, lyginant su 25 cm tipiniuose zonuotuose spyruokliniuose blokuose), ko pasėkoje dubens sritis užima taisyklingą padėtį nepriklausomai nuo miegančiojo ūgio ir kūno sudėjimo. Medizone spyruoklių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kas leidžia padidinti maksimalią leidžiamą apkrovą į miegojimo vietą vidutiniškai 10 kg, o pačių spyruoklių garantinį laiką pailginti iki 25 metų.